15227.
40. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
8 000 HUF
Lukácsy Sándor, Hutirai): Gyümölcsfa iskolák. Lucas Ede útmutatási nyomán, hazai viszonyainkra átdolgozva, különösen a községi faiskolák vezérkönyvéül kiadja a ,,Kerti Gazdaság" szerkesztősége. Számos felvilágositó fametszettel. Pest, 1859, Nyom. Gyurián József. [8], 124 p. Szövegközti ábrákkal Korabeli aranyozott gerincű félvászon kötésben, volt könyvtári példány.