Berzeviczi, (György) Georgius: Tractatus in tertiam partem D. Thomae de augustissimo incarnati verbi mysterio... Tyrnaviae, 1701. Typis Academicis. (16)+525+(2)p. Restaurált nagyszombati, címeres, aranyozott bőrkötésben. RMK II 2077.