Werbungen

Zahl der Lose: 30

1928 Brasserie de Lutterbach S.S. (Haut-Rhin), Biere de Réputation Mondiale / Francia sörgyár reklámja / French brewery, beer advertisement. Art Deco s: André Stouls ( (EK)
43678.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Shell kenőolaj. Shell Kőolaj Részvénytársaság reklámlapja / Hungarian Petroleum advertisement s: Marc (EK)
43679.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
5 500 HUF
14,86
16,18
1913 Első Losonci Gőzüzemű likőr, rumkülönlegességek gyára, gyümölcslepárlás. Grafikai Intézet rt. reklám / First steam liqueur and rum specialties factory, fruit distillation in Lucenec, advertisement (EK)
43680.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
1900 Magyarország Alkalmi Levelezőlap a Nemzetközi képes levelezőlap kiállításra Budapesten. A m. korona országainak egyesített címere, térkép. Földrajzi kiadása I. sorozat (tulajdonos Stohanzl Ede) / Kingdom of Hungary map, Budapest International Postcard Exhibition. Emb. coat of arms. (EB)
43681.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Collection Job. Calendrier 1898. / Francia cigaretta papír reklám / French cigarette rolling paper advertisement s: L. Graner (EK)
43682.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
3 000 HUF
1900 Budapest, Nemzetközi Képes Levelezőlap Kiállítás / Exposition Internationale de Cartes Postales Illustrées / International Postcard Exhibition + So. Stpl s: Heyer (EK)
43683.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
4 000 HUF
Első Magyar Hanglemezgyár reklámlapja. Budapest VIII. Nap utca 29. / The First Hungarian Record Companys advertising card. Art Nouveau, folklore, litho s: Reichl K. (EK)
43684.
Materialzeichen T3

Első Magyar Hanglemezgyár reklámlapja. Budapest VIII. Nap utca 29. / The First Hungarian Record Company's advertising card. Art Nouveau, folklore, litho s: Reichl K. (EK)

Rufpreis:
8 000 HUF
1808-1908 Brasil, Exposicao Nacional de Rio de Janeiro / Exhibition of the centenary of the opening of the Ports of Brazil - Art Nouveau, floral advertising postcard can be fold out to A3 size / Kiállítás a brazil kikötők megnyitásának századik évfordulójáról - A3 méretűre kinyitható szecessziós reklám képeslap (45,5 x 33,5 cm) (kis szakadások / small tears)
43685.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
8 000 HUF
1932 Meinl Kávé reklám, tenisz hölgy / coffee advertisement with tennis lady, sport (ázott / wet damage)
43686.
Materialzeichen T4

Rufpreis:
3 000 HUF
Eine Zigarette für Raucher, die stärkeren Tabak bevorzugen / Karaván cigaretta reklám / Hungarian cigarettes advertisement card (EK)
43687.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 800 HUF
Eine Zigarette für den Kenner / Aroma cigaretta reklám / Hungarian cigarettes advertisement card (EK)
43688.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 800 HUF
Mistral Cigaretta reklámlap / Mistral Cigarettes Erfrischende Zigarette mit Mentholgeschmack / cigarette advertisement card
43689.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF