Poster

Zahl der Lose: 52

1921 Sopron a győztes területi népszavazás utáni plakát. Szegedi Szűts István (1893 - 1959) jelzett litográfiája. Vászonra kasírozva, restaurálás nyomaival 90x120 cm / Poster after the plebiscite of Ödenburg. On canvas
14600.

Rufpreis:
200 000 HUF
540,54
588,24
1940 Erdélyi részek visszacsatolásának emlékére. 60x90 cm kis szakadással / entry of the Hungarian troops to Transylvania, irredenta propaganda poster s: Németh N. smll tear
14601.

Rufpreis:
150 000 HUF
405,41
441,18
1932 Egész úton erre vártam Dreher sör plakát és falinaptár, kiadja: Frick József, jelzett, restaurált, gyűrődésekkel, 94×63 cm
14602.

1932 "Egész úton erre vártam" Dreher sör plakát és falinaptár, kiadja: Frick József, jelzett, restaurált, gyűrődésekkel, 94×63 cm

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
Földindulás, 1940. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Páger Antal szereplésével. Írta: Kodolányi János és Patkós György. Rendezte: Cserépy Arzén. Litográfia, papír. SM jelzéssel a litográfiánKellner Márkus Nyomda, Bp. Lapszéli apró szakadásokkal, korához képest jó állapotban. 84×29 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie, with small tears on the edge, lithograph on paper.
14603.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
Az ördög nem alszik, 1941. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Tolnay Klári, Hajmássy Miklós, Csortos Gyula és mások szereplésével. Vaszary Gábor vígjátéka. Rendezte: Bánky Viktor. Litográfia, papír. Rovenszky Pázmány, Bp. M.F.I. Film. Lap alján kisebb szakadással, máskülönben jó állapotban. 84×29 cm. A plakát különlegessége, hogy a hátoldalán egy negatív nyomat található. Gyűjtői ritkaság! / Vintage Hungarian poster of a movie, with small tear on the bottom, otherwise in good condition, lithograph on paper. On the reverse negative print. Very rare collectors item!
14604.

Az ördög nem alszik, 1941. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Tolnay Klári, Hajmássy Miklós, Csortos Gyula és mások szereplésével. Vaszary Gábor vígjátéka. Rendezte: Bánky Viktor. Litográfia, papír. Rovenszky Pázmány, Bp. M.F.I. Film. Lap alján kisebb szakadással, máskülönben jó állapotban. 84×29 cm. A plakát különlegessége, hogy a hátoldalán egy negatív nyomat található. Gyűjtői ritkaság! / Vintage Hungarian poster of a movie, with small tear on the bottom, otherwise in good condition, lithograph on paper. On the reverse negative print. Very rare collector's item!

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
Eladó birtok! Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940-41. Szeleczky Zita, Páger Antal, Vaszary Piri szereplésével. Rendezte: Bánky Viktor. Zene: Fráter Loránd. Mikszáth Kálmán regénye. Litográfia, papír. Rovenszky Pázmány lito. Kárpát Film. Kováts Béla Filmreklám Vállalat. Jó állapotban. 84×30 cm / Vintage Hungarian movie poster, in good condition, lithograph on paper.
14605.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
Afrikai vőlegény, 1944. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Latabár Kálmán, Vaszary Piri, Hidvéghy Valéria és mások szereplésével. Rendezte: Balogh István Litográfia, papír. Bódis jelzéssel a plakáton. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Erdélyi - Kárpát Film. Kováts Béla Filmreklám. Lapszéli apró szakadásokkal, máskülönben jó állapotban. 84×28,5 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie, with small tears on the edges, otherwise in good condition, lithograph on paper.
14606.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
Kalotaszegi Madonna, 1943. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Sárdy János, Adorján Éva, Tompa Pufi, Rajnay Elly, Benes Ilona, Czuppán Flóra szereplésével. Litográfia, papír. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Lapszéli minimális beszakadásokkal. 84,5×29 cm. / Vintage Hungarian movie poster, with very small damages on the edges, lithograph on paper.
14607.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,19
205,88
14608.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
Egy nap a világ, 1944. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Írta és rendezte: Vaszary János. Páger Antal, Muráti Lili, Bilicsi Tivadar szereplésével. Litográfia, papír. Bódis jelzéssel a plakáton. Kellner Márkus Nyomda, Bp. minimális beszakadásokkal, jó állapotban. 84×30 cm. Az interneten fellelhető információk szerint a film elveszett. / Vintage Hungarian poster of a movie that is lost, with very small tears, lithograp on paper.
14609.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
Gyurkovics fiúk , 1941. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Turay Ida, Rajnay Gábor, Simor Erzsi, Szilassy László és mások szereplésével. Herczeg Ferenc regénye. Litográfia, papír. Kenyeres grafikája, jelzett a litográfián. Unitas Lito nyomda. Kárpát Film. Kováts Béla Filmreklám. Jó állapotban 84×28,5 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie, in good condition, lithography on paper.
14610.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
Jelmezbál. 1942. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Szörényi Éva, Ajtay Andor, Turay Ida, Bilicsi Tivadar szereplésével. Litográfia, papír. Cserhalmi grafikája. Művelődés filmintézet. Lapszéli sérülésekkel. 30x90 cm. / Vintage Hungarian movie poster, with very small damages on the edges, lithograph on paper.
14611.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF