30323.
39. Gelaufene Gross-Auktion
Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten
80 000 HUF
216,22 EUR, 235,29 USD
Ausztria 1857. "Császári-királyi Mezőgazdasági Társaság Bécsben - Ötven éves jubileumi ünnepség 1857" kétoldalas bronz plakett. Szign.: C. Radnitzky (67mm) T:1-,2 patina, ph / Austria 1857. "KK Landwirthschafts-Gesellschaft in Wien - Fünfzig Jahrige Jubelfeier 1857" two-sided bronze plaque. Sign.: C. Radnitzky (67mm) C:AU,XF patina, edge error