Militaria

Zahl der Lose: 149

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. Császári és királyi postai dolgozók a harcosokért 1914 aranyozott bronz jelvény. Szign.: F. LODER (30x18mm) T:2 kopott aranyozás / Austro-Hungarian Monarchy 1916. K.K. POSTBEAMTEN U. BEAMTINNEN F. UNSERE KRIEGER gilt bronze badge. Sign.: F. LODER (42x26mm) C:XF worn gilding
30356.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Császári és királyi postai dolgozók a harcosokért 1914" aranyozott bronz jelvény. Szign.: F. LODER (30x18mm) T:2 kopott aranyozás / Austro-Hungarian Monarchy 1916. "K.K. POSTBEAMTEN U. BEAMTINNEN F. UNSERE KRIEGER" gilt bronze badge. Sign.: F. LODER (42x26mm) C:XF worn gilding

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem peremen jelzett Ag kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:2 / Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, 2nd Class Ag decoration with hallmark, with ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF NMK 133.
30357.

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremen jelzett Ag kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:2 / Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration with hallmark, with ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF NMK 133.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem / Der Tapferkeit bronz kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:1- kis patina / Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit) bronze decoration with ribbon. Sign.:Tautenhayn C:AU small patina NMK 137.
30358.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem / Der Tapferkeit" bronz kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:1- kis patina / Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration with ribbon. Sign.:Tautenhayn C:AU small patina NMK 137.

Rufpreis:
6 000 HUF
1914. Honvéd roham egyoldalas bronz plakett, hátoldalán BSW (Bruder Schneider Wien) gyártói jelzéssel. Szign.:Murányi Gyula (35x40mm) T:1-,2 hátoldalán karc /  Hungary 1914. Honved Assault one-sided bronze plaque with BSW (Bruder Schneider Wien) makers mark on reverse. Sign.:Gyula Murányi (35x40mm) C:AU,XF scratches on reverse HP 3714
30359.

1914. "Honvéd roham" egyoldalas bronz plakett, hátoldalán "BSW (Bruder Schneider Wien)" gyártói jelzéssel. Szign.:Murányi Gyula (35x40mm) T:1-,2 hátoldalán karc / Hungary 1914. "Honved Assault" one-sided bronze plaque with "BSW (Bruder Schneider Wien)" maker's mark on reverse. Sign.:Gyula Murányi (35x40mm) C:AU,XF scratches on reverse HP 3714

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
1914. A Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel zománcozott Ag kitüntetés, fémjel a fülben, modern mellszalaggal T:1,1- / Hungary 1914. Red Cross, Silver Medal of Honour with a war decoration enamelled Ag decoration with hallmark in the ear, on modern ribbon C:UNC,AU  NMK 285.
30360.

1914. "A Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel" zománcozott Ag kitüntetés, fémjel a fülben, modern mellszalaggal T:1,1- / Hungary 1914. "Red Cross, Silver Medal of Honour with a war decoration" enamelled Ag decoration with hallmark in the ear, on modern ribbon C:UNC,AU NMK 285.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
76,47
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. Vörös Kereszt Bronz Díszérme hadidíszítménnyel zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés, mellszalagon T:1,1- / Austro-Hungarian Monarchy 1914. Red-Cross Bronze Medal with military ornament enamelled, gilt bronze decoration on ribbon C:UNC,AU  NMK 287.
30361.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Vörös Kereszt Bronz Díszérme hadidíszítménnyel" zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés, mellszalagon T:1,1- / Austro-Hungarian Monarchy 1914. "Red-Cross Bronze Medal with military ornament" enamelled, gilt bronze decoration on ribbon C:UNC,AU NMK 287.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
76,47
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1915. 11. Hadsereg - Egyesült erővel bronz sapkajelvény (27x19mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1914-1915. 11. ARMEE - MIT VEREINTER KRAFT bronze cap badge (27x19mm) C:AU
30362.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1915. "11. Hadsereg - Egyesült erővel" bronz sapkajelvény (27x19mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1914-1915. "11. ARMEE - MIT VEREINTER KRAFT" bronze cap badge (27x19mm) C:AU

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1915. Ferenc József és II. Vilmos / Limanovai csata kétoldalas bronz emlékérem (49mm) T:1- patina / Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1915. Franz Joseph and Wilhelm II / Battle of Limanowa two-sided bronze commemorative medallion (49mm) C:AU patina
30363.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1915. "Ferenc József és II. Vilmos / Limanovai csata" kétoldalas bronz emlékérem (49mm) T:1- patina / Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1915. "Franz Joseph and Wilhelm II / Battle of Limanowa" two-sided bronze commemorative medallion (49mm) C:AU patina

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. Két év a harcmezőn 1914-1916 Zn sapkajelvény, K.u.K. KRIEGSMINISTERIUM KRIEGSFÜRSORGEAMT gyártói jelzéssel (32x27mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1914-1916. Zwei Jahre im Felde 1914-1916 (Two Years on Battlefield 1914-1916) Zn cap badge, with K.u.K. KRIEGSMINISTERIUM KRIEGSFÜRSORGEAMT makers mark (32x27mm) C:AU
30364.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. "Két év a harcmezőn 1914-1916" Zn sapkajelvény, "K.u.K. KRIEGSMINISTERIUM KRIEGSFÜRSORGEAMT" gyártói jelzéssel (32x27mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1914-1916. "Zwei Jahre im Felde 1914-1916 (Two Years on Battlefield 1914-1916)" Zn cap badge, with "K.u.K. KRIEGSMINISTERIUM KRIEGSFÜRSORGEAMT" maker's mark (32x27mm) C:AU

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. Császári és Királyi Auguszta Barakk Tábori Kórház hadifém jelvény, ARKANZAS gyártói jelzéssel (32x41mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1916. K.u.K. Augusta-Baraken-Spital war metal badge, with ARKANZAS makers mark (32x41mm) C:AU
30365.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. "Császári és Királyi Auguszta Barakk Tábori Kórház" hadifém jelvény, "ARKANZAS" gyártói jelzéssel (32x41mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1916. "K.u.K. Augusta-Baraken-Spital" war metal badge, with "ARKANZAS" maker's mark (32x41mm) C:AU

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. K.u.K. 69. INFRGT No. 69 Zn sapkajelvény (39x27mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1916. K.u.K. INF.RGT. No. 69. - Weltkrieg 1914-1916 Zn cap badge (39x27mm) C:AU
30366.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. "K.u.K. 69. INFRGT No. 69" Zn sapkajelvény (39x27mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1916. "K.u.K. INF.RGT. No. 69. - Weltkrieg 1914-1916" Zn cap badge (39x27mm) C:AU

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
17
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. Sanitats Abteilung (Szanitéc osztag) 1914-1916) Zn sapkajelvény (43x34mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1916. Sanitats Abteilung (Medical unit) 1914-1916) Zn cap badge (43x34m) C:AU
30367.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. "Sanitats Abteilung (Szanitéc osztag) 1914-1916)" Zn sapkajelvény (43x34mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1916. "Sanitats Abteilung (Medical unit) 1914-1916)" Zn cap badge (43x34m) C:AU

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF