12142. 39. Gelaufene Gross-Auktion Militaria
20 000 HUF
0 HUF
cca 1918 Tata, kerékpáros csendőr, Ladányi E. fényképész (Tata, Tóváros) felvétele, keményhátú kabinetfotó, hátoldalán pecséttel jelzett, kis sérülésekkel, foltokkal, 16,5x10,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : sza