Militaria

Zahl der Lose: 136

Einleitung an die taktische Studienreise 1900. (Hadgyakorlati emlék album 73 eredeti fényképpel osztrák területeken, részletes, leíró tartalomjegyzékkel) / Military excercise commemorative album with 73 photos on Austrian ground. 42x30 cm
12133.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Habsburg-Lotaringiai Rainer Ferdinánd, az ifjabb Rainer (1827-1913) főherceg, altábornagy, az aranygyapjas rend tagjának aláírt fényképe, a fotón számos kitüntetéssel, közte az aranygyapjas renddel, a képkereten: 1895-1898 1902-1906 dátummal, keményhátú fotó aranyozott bőrképkeretben, foltos, a képkeret kopott, fotó: 22x16 cm, keret: 31x25 cm/  Archduke Rainer of Austria Field (1827-1913) field marshal lieutenant, member of the order of the golden fleece, with autograf hand signature on the photo, with date on the frame: 1895-1898 1902-1906, board photo with gilt leather frame, spotty, the frame worn, photo: 22x16 cm, frame: 31x25 cm
12134.

Habsburg-Lotaringiai Rainer Ferdinánd, az ifjabb Rainer (1827-1913) főherceg, altábornagy, az aranygyapjas rend tagjának aláírt fényképe, a fotón számos kitüntetéssel, közte az aranygyapjas renddel, a képkereten: "1895-1898 1902-1906" dátummal, keményhátú fotó aranyozott bőrképkeretben, foltos, a képkeret kopott, fotó: 22x16 cm, keret: 31x25 cm/ Archduke Rainer of Austria Field (1827-1913) field marshal lieutenant, member of the order of the golden fleece, with autograf hand signature on the photo, with date on the frame: "1895-1898 1902-1906", board photo with gilt leather frame, spotty, the frame worn, photo: 22x16 cm, frame: 31x25 cm

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
1901 Ludovika Akadémia nagyméretű tabló. alul vágott, kartonon, 34x26 cm
12135.

Rufpreis:
8 000 HUF
cca 1904 Ludovikás tisztek csoportképe 29x23 cm Paszpartuban
12136.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
cca 1904 Ludovikás katonák keményhátú kabinetfotója (17x11 cm), 1942 Ludovikás tisztek találkozója. Feliratozott fotó ugyanazokról a tisztekről 17x24 cm
12137.

Rufpreis:
5 000 HUF
1912 A pionírok földmunkán, gyakorlat a bécsújhelyi (Wiener Neustadt) katonai akadémián, hátoldalon feliratozott fotó, jó állapotban, 8,5×11,5 cm
12138.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
1912 A díszszázad felvonulása a bécsújhelyi (Wiener Neustadt) katonai akadémia udvarán Ferenc József szobrának avatásakor, hátoldalon feliratozott fotó, szép állapotban, 9×14 cm
12139.

Rufpreis:
5 000 HUF
1912 Az egykori bécsújhelyi (Wiener Neustadt) kadétok gyülekezete, istentiszteletre az akadémia udvarán, hátoldalon feliratozott fotó, szép állapotban, 9×11,5 cm
12140.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
M. Kir. Rendőrtisztek csoportja, kartonra kasírozott fotó, foltos, sérült karton, 17×23 cm
12141.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
11
cca 1918 Tata, kerékpáros csendőr, Ladányi E. fényképész (Tata, Tóváros) felvétele, keményhátú kabinetfotó, hátoldalán pecséttel jelzett, kis sérülésekkel, foltokkal, 16,5x10,5 cm
12142.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
cca 1916 József főherceg és magyar katonák csoportképe a fronton nagy méretű fotó kartonon. Karton mérete 28x24 cm
12143.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
cca 1914-1918 Az osztrák-magyar cs. és kir. hadsereg által használt Škoda 30.5 cm Mörser M.11 típusú mozsár, nagyméretű, eredeti I. világháborús fotó, kartonra ragasztva, 38x29 cm / The Škoda 30.5 cm Mörser M.11 howitzer, used by the Austro-Hungarian Army (K.u.K. Armee), large-size original WWI photo
12144.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF