Kátai Mihály (1935 - 2020): Szürkemarhák. Tűzzománc, fakeretben, jelze... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/39/kategorien~Kunst-Skulpturen-Historische-Dokumenten/Kunst-Antikvitaten~16382/Katai-Mihaly-1935-2020-Szurkemarhak-Tuzzomanc-fakeretben-jelzett-12x20cm~II2723579
2723579
11122
39
50000
Art, antiquities
Rufpreis:
50 000 HUF 135,14 EUR , 147,06 USD
Beschreibung: Kátai Mihály (1935 - 2020): Szürkemarhák. Tűzzománc, fakeretben, jelzett 12x20cm
: nagy_andras