Kunst, Antikvitäten

Zahl der Lose: 46

Antik gyermek kutya hintó. Kézzel készített. Fa, kovácsoltvas kerekekkel, viaszkosvászon napernyővel. Kiválóan működő. Korának megfelelő állapotban. / Antique Wooden Dog Cart / Carriage. Handmade. Wood, wrought iron wheels, waxed canvas parasol. Excellent functioning. In good condition for its age. 110x40x76 cm
11104.

Antik gyermek "kutya" hintó. Kézzel készített. Fa, kovácsoltvas kerekekkel, viaszkosvászon napernyővel. Kiválóan működő. Korának megfelelő állapotban. / Antique Wooden Dog Cart / Carriage. Handmade. Wood, wrought iron wheels, waxed canvas parasol. Excellent functioning. In good condition for its age. 110x40x76 cm

Rufpreis:
460 000 HUF
1 243,24
1 352,94
Japán szecessziós, nagyméretű füstölő. Öntött, patinázott bronz. Bambusz és madaras motívumokkal. Korának megfelelő állapotban. Jelzés nélkül. m: 48 cm
11105.

Rufpreis:
460 000 HUF
1 243,24
1 352,94
Jelzés nélkül: Ganésa. Öntött, patinázott bronz. Korának megfelelő sérülésekkel, m: 63 cm
11106.

Rufpreis:
280 000 HUF
756,76
823,53
Johan Hugó (1891-1956): Hölgy tájban. Színes ólomüveg, jelezve jobbra lent: Johann Hugo. Korának megfelelő állapotban, apró kopásnyomokkal. 51x39cm.
11107.

Rufpreis:
180 000 HUF
486,49
529,41
14
11108.

Rufpreis:
180 000 HUF
486,49
529,41
Lapis Lazuli, kézzel faragott kacsa, jelzés nélkül, hibátlan, m: 7 cm, d: 9 cm (gyűjtői ritkaság)
11109.

Rufpreis:
75 000 HUF
202,70
220,59
Szekeres Erzsébet (1938-): Életfa. Fali szőttes, jelzett, szép állapotban, 13x82 cm
11110.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
Szecessziós, gyíkos asztali lámpa. Eozin mázas Zsolnay? burákkal. Jelzés nélkül. Egyik burán belül apró mázrepedéssel, bronz testtel, fa és műkő alappal. 49x33 cm / Art nouveau lamp with eosin porcelain lampshade and bronz body. Small glaze crack on one of the shades. 49 cm
11111.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
30
Japán dobozka. Kézzel faragott csont. Majom (makákó) motívumokkal. Korának megfelelő állapotban. Jelzés nélkül, d: 6,5 cm, m: 3,5 cm
11112.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
Óriás barokk tükör puttókkal, aranyozott gipsz rátétes. Sérülésekkel. 114x145 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, nem postázzuk.
11113.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
26
Christofle Párizsi ezüstözött evőkészlet, vegyesen 128 db, jelzettek, nagyrészt original csomagolásban, légmentes fóliában és kartondobozokban.
11114.

Rufpreis:
500 000 HUF
1 351,35
1 470,59
Figurális gyertyatartó pár, öntött patinázott bronz, jelzés nélkül, korának megfelelő állapotban, egyik cseppfogó hiányzik. m: 49 cm
11115.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
37

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF