12057. 39. Gelaufene Gross-Auktion Judaica
15 000 HUF
0 HUF
1911-1912 Schreyer Ibolya emlékfüzete, benne számos bejegyzéssel, rajzokkal, rézveretes bársony-kötésű emlékfüzetben, kijáró lapokkal, kopott borítóval, kissé sérült rézkapoccsal.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras