11423.
39. Gelaufene Gross-Auktion
Historische Dokumenten, Handschriften
12 000 HUF
14
cca 1890-1910 Kézzel írt szakácskönyv, benne számos érdekes korabeli recepttel. Egészvászon-kötésben, kopott borítóval,a gerincen kis sérüléssel, néhány kijáró lappal, egy javított lappal, foltos lapokkal, jegyzetekkel, kopott bársony mappában