11675.
39. Gelaufene Gross-Auktion
Foto
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
cca 1952 Kotnyek Antal (1921-1990): A karácsonyfát csodáló család, rajta az 5 éves terv sikerét (Földalatti Gyorsvasút) hirdető "dísszel", propaganda fotó, a hátoldalon feliratozva, a szélén szakadással, két sarkán törésnyommal, a felületén kis sérüléssel, szélein kopásnyomokkal, 40x30 cm