cca 1920-30 A röjtökmuzsaji Verseghy kastélyról készült össz. 14 db nagyobb méretű fotó zsínórfűzésű albumba ragasztva. 11 db fotó a kastély enteriőrjét mutatja be. Jelzés nélkül, fotók helyenként kissé kopottak, albumlapok foltosak. 15×24 és 23x17 cm közötti méretekben.