11757.
39. Gelaufene Gross-Auktion
Foto
8 000 HUF
cca 1890-1900 Üchtritz-Amade Emil és Dominika barokk öltözékben, hidegpecséttel jelzett fotó Kossak József cs. és kir. udvari fényképész aradi műterméből, korabeli kartonra kasírozva, kitámasztható asztali fa képkeretben, 19,5x11 cm (külső méret: 29x21 cm)