Szász Endre (1926-2003): Férfi fej, 1960-as évek. Olaj, papír, jelzett. Hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria kiviteli engedély pecséttel. Üvegezett, kopott fa keretben. 32×24 cm