10087.
39. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
Lisziák Elek (1939-2007): Lao-ce, 1969. Tus, akvarell, papír, jelezve jobbra fent, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 41,5×25 cm / Elek Lisziák (1939-2007): Laozi (Lao-Tze). Ink and watercolour on paper, signed, with autograph description on the reverse. Framed. 41,5×25 cm