10081.
39. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
44 000 HUF
Kopasz Tamás (1958-): Melankolikus..., 1999. Olaj, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fa keretben, 29,5x21 cm. Reprodukálva a művész honlapján: http://www.kopasztamas.hu/02%204puhaujjbegy%20szines%2002%20%201999.htm / Tamás Kopasz (1958-): Melancholic..., 1999. Oil on paper, signed lower right, framed, 29,5x21 cm. Reproduced on the homepage of the artist: http://www.kopasztamas.hu/02%204puhaujjbegy%20szines%2002%20%201999.htm