10190.
39. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
46 000 HUF
124,32 EUR, 135,29 USD
Kádár János Miklós (1939-): Bolondok szigete. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben. 50×60 cm / oil on fibre board, signed lower right, with autograph description on the reverse, framed