10135.
39. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
650 000 HUF
Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Rétegződés, 1966. Tus, papír. Jelezve balra lent: Gyarmathy 966. Hátoldalán R 66/48 életmű katalógusszámmal. 60×85 cm. Üvegezett fakeretben. / ink on paper, signed lower left, with oeuvre catalogue no. R 66/48 on the reverse, framed