10002.
39. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
70 000 HUF
Sztelek Norbert (1884-1956): Nagybánya látképe. Pasztell, karton, jelzett, üvegezett, sérült keretben, 31x35 cm / Norbert Sztelek (1884-1956): Panorama of Baia Mare. Pastell on cardboard, signed, framed.