10058.
39. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
50 000 HUF
13
Schneuer, David (1905-1988): Éjszakai élet. Színes hidegtű, kézzel színezett, papír, jelzett. 33x49 cm. Üvegezett fakeretben. / Schneuer, David (1905-1988): Night life. Drypoint on paper, hand coloured, signed. 33x49 cm. Framed.