10047.
39. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
36 000 HUF
97,30 EUR, 105,88 USD
Pekáry István (1905-1981): Szent Család. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett. Karácsonyi-újévi üdvözlőlap, Tamás Galéria kiadása, 1930-40 körül. 12,5x10 cm