Pállya Carolus (1875 - 1948-50 körül): Ló itatás. Olaj, falemez, jelez... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/39/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Klassische-Gemalde-und-Grafiken~16375/Pallya-Carolus-1875-1948-50-korul-Lo-itatas-Olaj-falemez-jelezve-balra-lent-Carolus-PC3~II2711888
2711888
10035
39
28000
Classic paintongs and graphics
Beschreibung: Pállya Carolus (1875 - 1948-50 körül): Ló itatás. Olaj, falemez, jelezve balra lent: Carolus Pállya, dekoratív kopott fakeretben, 11x16 cm
: nagy_andras