10006.
39. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
46 000 HUF
Incze Ferenc (1910-1988): Őszi táj, Erdély, 1940 körül. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, sérült keretben 31x38 cm / Ferenc Incze (1910-1988): Transylvanian landscape in autumn, around 1940. Oil on canvas, signed, framed