10004.
39. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
48 000 HUF
129,73 EUR, 141,18 USD
Gyimessi Kovács Gábor (1905 - 1983): Női portré. (Hátoldalán férfi portré, jelzés nélkül) Olaj, karton, sérült keretben, jelzett, 36x28cm