10008.
39. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
40 000 HUF
Gyimessi (Gyimessy) Kovács Gábor (1905-1983): Erdélyi utca. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 37,5x46,5 cm / oil on canvas, signed, framed