10065.
39. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
180 000 HUF
Franz von Bayros (1866-1924): Szecessziós női akt. Ceruza, papír, Jelzett, üvegezett keretben / Art nouveau nude, pencil, paper, signed, in glazed frame 42x25 cm