10026.
39. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
Egerváry Potemkin Ágost (1858 - 1930): Tanyasi ház. Olaj, karton. Jelezve balra lent: Egerváry P. Á., 25x19cm, dekoratív fakeretben.