10052.
39. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
85 000 HUF
229,73 EUR, 250,00 USD
Bene Géza (1900-1960): Egyedül, 1944. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Paszpartuban, üvegezett fa keretben, 19x26,5 cm / pencil on paper, signed lower right, framed