1900 körül működött, feltételezhetően magyar festő: Fekvő női akt. Ola... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/39/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Klassische-Gemalde-und-Grafiken~16375/1900-korul-mukodott-feltetelezhetoen-magyar-festo-Fekvo-noi-akt-Olaj-vaszon-DekoratC3~II2736777
2736777
10023
39
120000
Classic paintongs and graphics
Rufpreis:
120 000 HUF 324,32 EUR , 352,94 USD
Beschreibung: 1900 körül működött, feltételezhetően magyar festő: Fekvő női akt. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 51x81 cm.
: nagy_andras