15053.
39. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
4 000 HUF
Duchesse de Fitz-James: Principes elementaires d'equitation. Paris. 1892. E. Plon, Nourrit & Co. Lovaglásról, díjugratásról szóló fontos alapmunka. gr. Zichy Gyula majtényi gazdaságából pecséttel jelzett. Átkötött félvászon kötésben, az eredeti borítóval / With rebound linen binding