Mikecz Béla: Lóismeret-vezérfonal. Bp.,[1936.],Monopol, 128 p. Első ki... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/39/kategorien~Bucher/Bucher-Naturwissenschaft-Medizin~16005/Mikecz-Bela-Loismeret-vezerfonal-Bp-1936-Monopol-128-p-Elso-kiadas-Gazdag-kepanyaggal~II2722862
2722862
15268
39
Books: Natural sciences, Medicine
Beschreibung: Mikecz Béla: Lóismeret-vezérfonal. Bp.,[1936.],Monopol, 128 p. Első kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.
: hsz