cca 1920-1930 Dreher-Maul csokoládé, színes litografált reklám plakát, Bp., én., Magyar és Kämpfner Litográfia-ny., jelzett a nyomaton (S. Galambos), kis lapszéli gyűrődésekkel, szakadásokkal, 95x63 cm