Herendi Shanghai (SH) mintás porcelán fedeles váza. Kézzel festett, je... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/38/kategorien~Porzellan-Keramik/Porzellan~15573/Herendi-Shanghai-SH-mintas-porcelan-fedeles-vaza-Kezzel-festett-jelzett-koranak-megfelelo~II2602829
2602829
11022
38
90000
Beschreibung: Herendi Shanghai (SH) mintás porcelán fedeles váza. Kézzel festett, jelzett, korának megfelelő kopásokkal. . m: 35 cm
: tm