30313.
38. Gelaufene Gross-Auktion
Ungarische und Ausländische Gedenkmünzen, Plaketten
40 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Ferenc József / Bízom népemben, s ügyünk igazságában" Br emlékérem, zománcozott gyűrűben, kék zománc. Szign.: Rudolf Neuberger (1861-1916) (95,80g/65mm) T:2- a középső rész rögzítése kissé elmozdult, patina, zománchiba, kis ph / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Franz Joseph I" Br commemorative medallion in enamelled ring, blue enamel. Sign.: Rudolf Neuberger (1861-1916) (95,80g/65mm) C:VF the fixation of the middle part has slightly shifted, patina, enamel error, small edge error