Reményi József (1887-1977) 1956. "Pest Megye Semmelweis (Rókus) Kórház Alapításának 175. évfordulójára / 1781-1956" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:1- patina, kis ü. /
Hungary 1956. "For the 175th Anniversary of the founding of Semmelweis (Rókus) Hospital in Pest County / 1781-1956" two-sided Br commemorative medallion. Sign.: József Reményi (1887-1977) (60mm) C:AU patina, small ding