Kisfaludi Stróbl Zsigmond (1884-1975) 1931. "Tóth Lajos emlékezetére 1856-1926 / Erzsébet Egyetem Tudományos Egyesülete - A magyar orvostudományért" kétoldalas Br emlékérem (70mm) T:1- patina
Hungary 1931. "In memory of Lajos Tóth 1856-1926 / Elizabeth University Scientific Association - For Hungarian Medicine" two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Zsigmond Kisfaludi Stróbl (1884-1975) (70mm) C:AU patina
HP.: 4928.