1923. "I. Osztályú Tiszti Szolgálati Jel" aranyozott Br kitüntetés ere... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/38/kategorien~Numismatik/Militaria~15950/1923-I-Osztalyu-Tiszti-Szolgalati-Jel-aranyozott-Br-kituntetes-eredeti-kopottas-mellszalagg~II2563898
2563898
30589
38
190000
Military
Numismatik
Beschreibung: 1923. "I. Osztályú Tiszti Szolgálati Jel" aranyozott Br kitüntetés eredeti kopottas mellszalaggal T:2 patina / Hungary 1923. "Officers' Distinction for Long Service, 1st Class" gilt Br decoration with worn, faded ribbon C:XF patina
NMK 346.
: pelikán_kristóf