Borsos Miklós (1906-1990) DN "IOANNES SAMBVCVS 1531-1584 / SOCIETAS - HVNGARICA - HISTORIAE - ARTIS - MEDICINAE (Zsámboki János / Magyar Orvostörténelmi Társaság)" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (73mm) T:1- kis patina / Hungary ND "János Zsámboki / Hungarian Medical History Society" double-sided, cast bronze commemorative medallion. Sign.: Miklós Borsos (73mm) C:AU small patina
CS 513.