M. kir. honv. tábori sapka, vezérőrnagyi rendfokozattal. fekete bársony cserfalombbal, olajággal díszített topánnal. Misoga János Budapest, jelzett, kevés sérüléssel. / Military cap for major general ranking officer. Small damage.