Militaria

Zahl der Lose: 140

M. kir. honv. 1942M tiszti szalonnadrág. Jó állapotban. / Officers pants
11961.

M. kir. honv. 1942M tiszti szalonnadrág. Jó állapotban. / Officer's pants

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
11962.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
21
k.u.k. 1891M gyalogos tiszti csákó (főhadnagy-hadnagy) 1911M csákócímerrel. Rosenthal Pest gyártói jelzéssel, megkímélt, szép állapotban. / Austro-Hungarian officers hat in nice condition.
11963.

k.u.k. 1891M gyalogos tiszti csákó (főhadnagy-hadnagy) 1911M csákócímerrel. Rosenthal Pest gyártói jelzéssel, megkímélt, szép állapotban. / Austro-Hungarian officer's hat in nice condition.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
23
k.u.k. 1891M gyalogos altiszti csákó / infantry non com officer cap
11964.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
M. kir. honvéd 1940-es évek eleje. Fekete tiszti sapka. Vörös béléssel. Megkímélt, jó állapotban. / Officers hat.
11965.

M. kir. honvéd 1940-es évek eleje. Fekete tiszti sapka. Vörös béléssel. Megkímélt, jó állapotban. / Officer's hat.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
14
M. kir. honvéd 1930-as évek hadapród iskolás sapka fekete béléssel. Gyártó: Misoga Sándor. / Military school cap.
11966.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
k.u.k. fekete tiszti sapka, vörös béléssel, sárga csíkkal a belső oldalán / Austro-Hungarian black officers hat
11967.

k.u.k. fekete tiszti sapka, vörös béléssel, sárga csíkkal a belső oldalán / Austro-Hungarian black officer's hat

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
M. kir. honv. 1935M légoltalmi rohamsisak, csukaszürke festéssel. Béléssel, kompletten, megkímélt állapotban, kissé kopott / Hungarian military air raid protection helmet
11968.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
M. kir. honv. 1935M rohamsisak 1946-os Tildy-zöld festéssel. Béléssel, kompletten, megkímélt állapotban, kissé kopott / Hungarian military helmet
11969.

M. kir. honv. 1935M rohamsisak 1946-os "Tildy-zöld" festéssel. Béléssel, kompletten, megkímélt állapotban, kissé kopott / Hungarian military helmet

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
9
M. kir. honv. tábori sapka, vezérőrnagyi rendfokozattal. fekete bársony cserfalombbal, olajággal díszített topánnal. Misoga János Budapest, jelzett, kevés sérüléssel. / Military cap for major general ranking officer. Small damage.
11970.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
10
M. kir. honv. tábori sapka, századosi rendfokozattal. kék, huszár topánnal. Minimális sérüléssel. / Military cap for captain officer. Small damage.
11971.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
19
1949 Tábori sapka (átmeneti állapot) Rákosi címeres gombokkal, Bélésén pecséttel: Egyenruhaipari NV: Rasz 1949 ORJ. MGY. Jó állapotban / Military cap transition period model
11972.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF