Henter János (?-): Partner töltőtoll és töltőirón, reklám vagy plakát... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/38/kategorien~Kunst-Skulpturen-Historische-Dokumenten/Werbungen~15585/Henter-Janos-Partner-toltotoll-es-toltoiron-reklam-vagy-plakat-terv-1940-50-korul~II2514676
2514676
11797
38
Advertisement
Beschreibung: Henter János (?-): Partner töltőtoll és töltőirón, reklám vagy plakát terv, 1940-50 körül. Tempera, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 18x13 cm.
: pelikán_kristóf