11313.
38. Gelaufene Gross-Auktion
Historische Dokumenten, Handschriften
15 000 HUF
cca 1890 Nagyküküllői Székely Vasút, Héjjasfalva-Székelyudvarhely vasútvonal, Székelyudvarhely mozdonyszín vizállomási berendezés és kovácsműhely, tervrajzok, kézzel rajzolt (tus, akvarell), pauszpapír, kissé sérült, kartonra kasírozva, négyfelé hajtva, 84x34 cm