11296.
38. Gelaufene Gross-Auktion
Historische Dokumenten, Handschriften
20 000 HUF
13
1818-1850 Rendkívül izgalmas régi emlékkönyv, benne számos magyar és német nyelvű bejegyzéssel, kézzel rajzolt és egy berakott színes illusztrációival. Aranyozott haránt-alakú egészbőr-kötésben, aranyozott lapélekkel, sérült tokban, kopott borítóval, 11x19 cm. Izgalmas, gyűjtői darab.