11686.
38. Gelaufene Gross-Auktion
Foto
5 000 HUF
cca 1890-1910 Sopron, Petőfi Sándor tér, bank épülete, vintage fotó Stagl Ferenc soproni fényképész műterméből, jelezve jobbra lent szárazbélyegzővel, 23x28,5 cm, üvegezett fakeretben / cca 1890-1900 Ödenburg, Petőfi Sándor square, bank building, vintage photo by Franz Stagl , signed lower right, 23x28,5 cm, framed