4 400 HUF
1887 Kinder-gartenlaube. Farbig illustrierte Zeitschrift zur Unterhaltung und Belehrung der Jugend. Band 3. N. 1-12., Band 4. N. 1-12. Nürnberg, Carl Mayer's Kunstanstalt. Benne rengeteg színes litografált táblával. Német nyelven. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, benne kijáró lapokkal is, néhány lapszélen, táblán sérülésekkel, szakadásokkal, egy lapon javításnyomokkal, az első résznél (Band 3), a 48-51. oldalak között (49/50, N. 4 címlap?) a lapok hiányoznak, a második részben (Band 4) a 9-10. számokat felcserélték a kötésnél.