Ezüst (Ag) keresztelő készlet, 1840, Bécs. jelzett, sérült, eredeti do... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/38/kategorien~Juwellen-und-Kunstobjekte-aus-Edelmetall/Juwellen-und-Kunstobjekte-aus-Edelmetall~15954/Ezust-Ag-keresztelo-keszlet-1840-Becs-jelzett-serult-eredeti-dobozaban-brutto-86-g~II2608785
2608785
19017
38
34000
Jewellery and precious metal items
Beschreibung: Ezüst (Ag) keresztelő készlet, 1840, Bécs. jelzett, sérült, eredeti dobozában, bruttó: 86 g
: tánczos_gábor