ef.Zámbó (efZámbó) István (1950): Szamárhegy, 2004. Egyedi beavatkozás... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/38/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Zeitgenossische-Gemalde-und-Grafiken~15751/efZambo-efZambo-Istvan-1950-Szamarhegy-2004-Egyedi-beavatkozasu-print-Ebp-merite~II2591291
2591291
10191
38
70000
Contemporary paintongs and graphics
Beschreibung: ef.Zámbó (efZámbó) István (1950): Szamárhegy, 2004. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett. Plexiüvegezett műanyag keretben, plexi kissé sérült. 58,5×41 cm
: pelikán_kristóf