10095.
38. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
46 000 HUF
124,32 EUR, 135,29 USD
Mártonfi Benke Márta (1958-): Ragyogás (Körös holtág), 2021. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 67x70 cm